کالای خواب پاندا
خانه / تشک دو نفره / تولیدکننده تشک مسافرتی تشک مسافرتی دونفره با بهترین مواد اولیه

تولیدکننده تشک مسافرتی تشک مسافرتی دونفره با بهترین مواد اولیه

تشک مسافرتی دونفره

تشک مسافرتی دونفره یکی از مدل‌های تشک زمینی سبک محسوب می‌شود که در مدل‌های متنوعی عرضه می‌گردد. مراکز تولیدی تشک مسافرتی برای تولید این کالا از الیاف مختلفی استفاده می‌کنند. برخی از این تشک‌ها دارای الیاف طبیعی بوده و به‌عنوان تشک‌های طبی عمل می‌کنند. دسته دیگری از تشک‌های مسافرتی وجود دارد که از الیاف مصنوعی مانند پشم‌شیشه تولید می‌شوند. تشک‌های مسافرتی که با الیاف مصنوعی تولیدشده دارای وزن بسیار سبکی هستند و با قیمت مناسبی عرضه می‌شوند. می‌توان با توجه به کاربرد تشک و نوع سلیقه خود هر یک از این تشک‌ها را خریداری کرد.

تشک‌های مسافرتی طبی | Medical travel mattress

تشک مسافرتی دونفره | تشک مسافرتی طبی

انتخاب تشک نامناسب ممکن است باعث تشدید بیماری‌هایی مانند کمردرد و دیسک کمر شود. ازاین‌رو انتخاب تشک مناسب برای افرادی که به این بیماری‌ها دچار هستند دارای اهمیت زیادی می‌باشد. تشک طبی یکی از انواع تشک‌هایی است که می‌توان به کم شدن علائم این بیماری کمک کند. تشک‌های طبی دارای انواع مختلفی هستند. امروزه مدل‌های مسافرتی این تشک‌ها نیز در بازار موجود است. تشک‌های مسافرتی طبی دارای انواع مختلفی هستند. میزان قیمت این تشک‌ها با توجه به نوع قابلیت آن متفاوت است. برخی از تشک‌های طبی دارای ماساژور و قابلیت تنظیم دما هستند. این تشک‌ها معمولاً دارای قیمت بیشتری هستند.

برخی از تشک‌هایی که از الیاف طبیعی تولیدشده‌اند نیز به‌عنوان تشک مسافرتی طبی شناخته می‌شوند. تشک‌های پنبه‌ای و تشک‌های نمدی برخی از انواع مدل‌های تشک طبی محسوب می‌شوند. این تشک‌ها دارای گرمادهی مناسبی هستند و از قیمت مناسبی نیز برخوردار می‌باشند. تشک‌های پنبه‌ای و نمدی از گودشدن کمر در هنگام خواب جلوگیری کرده و می‌توان از آن‌ها در منازل نیز استفاده کرد. می‌توان انواع تشک مسافرتی دونفره را در وزن دلخواه از طریق مراکز تولیدی و نمایندگی‌ها خریداری کرد.

نساجی تشک مسافرتی دونفره سبک

تشک مسافرتی دونفره | تشک مسافرتی سبک

تشک مسافرتی دارای ابعاد مختلف یک‌نفره و دونفره است. وزن این تشک‌ها نیز متفاوت می‌باشد. تشک‌های پشم‌شیشه یکی از انواع تشک مسافرتی دونفره سبک محسوب می‌شوند. این تشک‌ها دارای مدل‌های مختلفی هستند. برخی از مدل‌های این تشک بدون زیپ و برخی زیپ‌دار می‌باشد. همچنین در تولید این تشک‌ها گاهی از لایه آکاردئونی استفاده می‌شود. تشک‌های مسافرتی با لایه آکاردئون دارای ماندگاری بیشتری هستند. این لایه از تغییر شکل و شکستگی تشک پس از استفاده مداوم جلوگیری می‌کند.

تولیدکننده تشک مسافرتی با بهترین مواد اولیه

تشک مسافرتی دونفره | تولیدکننده تشک مسافرتی

پاندا خواب یکی از بزرگ‌ترین مراکز تولیدکننده تشک مسافرتی با بهترین مواد اولیه می‌باشد.
تشک‌های پاندا با ابعاد استاندارد تولیدشده و دارای لایه آکاردئون هستند. این تشک‌ها دارای رنگ‌بندی متنوعی بوده و در مدل‌های زیپ‌دار و بدون زیپ عرضه می‌شوند. پاندا تمامی کالاهای خواب را به‌صورت عمده و با قیمت مناسبی عرضه می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی با قیمت

تشک مسافرتی عمده کاور دار ارزان با قیمت @ فیلم کارگاه تشک PANDA

تشک مسافرتی یکی از ملزومات اصلی سفر است. با استفاده از این تشک‌ها خواب و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده