کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی پورشه / مراکز پخش کننده روبالشی خارجی خوب برای تهران و شهرستان

مراکز پخش کننده روبالشی خارجی خوب برای تهران و شهرستان

روبالشی یکی از کالاهای خواب جزئی است؛ که درعین‌حال نقش زیادی در زیبایی بالش و اتاق‌خواب دارد. روبالشی‌ها در دو نوع کلی گرد و مربعی تولید می‌شوند. هر یک از این مدل‌ها برای بالش خاصی مورداستفاده قرار می‌گیرند. روبالشی‌ها در مدل‌های متنوع تولید می‌شوند. در بازار ایران برندهای مختلف داخلی و خارجی روبالشی موجود است. برندهای ایرانی از کیفیت بالایی برخوردارند. بااین‌حال برخی از افراد خرید برندهای خارجی را ترجیح می‌دهند. انواع برندهای ترک روبالشی در بازار موجود است. می‌توان این روبالشی‌ها را از مراکز پخش روبالشی خارجی خوب به‌صورت عمده خریداری کرد.

بهترین مدل‌های روبالشی خارجی

پخش روبالشی خارجی خوب | بهترین مدلهای روبالشی خارجی

روبالشی‌های خارجی در طرح‌های متنوع تولید می‌شوند. همچنین پارچه به‌کاررفته در این روبالشی‌ها متفاوت است. به‌طورکلی برخی از بهترین مدل‌های روبالشی خارجی عبارت‌اند از:

  • روبالشی پورشه: پارچه پورشه یکی از بهترین پارچه‌ها برای تولید انواع کالای خواب ازجمله روبالشی محسوب می‌شود. ازاین‌رو بیشتر برندهای خارجی و ترک در تولید روبالشی از این پارچه استفاده می‌کنند. پارچه پورشه معمولاً به‌صورت دو رو در تولید روبالشی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این روبالشی دارای طرح‌های ساده و آبرنگ می‌باشد.
  • روبالشی‌های سه‌بعدی: نوعی دیگر از روبالشی‌های خارجی وجود دارند که به روبالشی سه‌بعدی و چاپ دیجیتال مشهورند. در تولید این روبالشی‌ها از جنس پارچه‌های مختلفی مانند میکرو، نخ پنبه و پلی‌استر استفاده می‌شود. ازاین‌رو میزان قیمت روبالشی‌های سه‌بعدی با توجه به جنس پارچه آن متفاوت است.
  • روبالشی اسپرت: نوعی دیگر از روبالشی‌ها وجود دارد که برای سبک‌های مدرن انتخاب بسیار مناسبی است. در تولید روبالشی‌های اسپرت از پارچه‌های متفاوتی استفاده می‌شود. پارچه نخ پنبه و پلی‌استر مهم‌ترین پارچه‌ها در تولید روبالشی اسپرت محسوب می‌شوند. این روبالشی بسیار سبک بوده و معمولاً در ابعاد ۵۰ در ۷۰ سانتی‌متر تولید می‌شود.

می‌توان تمامی مدل‌های ذکرشده را از طریق مراکز پخش روبالشی خارجی خوب خریداری کرد.

قیمت روبالشی ترک در بازار ایران

پخش روبالشی خارجی خوب | قیمت روبالشی ترک

برندهای مختلفی از روبالشی ترک در بازار وجود دارد. قیمت روبالشی‌های ترک در بازار ایران معمولاً مقداری بیشتر از روبالشی‌های ایرانی است. البته قیمت این روبالشی‌ها با توجه به نوع شرکت تولیدی و برند، ابعاد و اندازه روبالشی، جنس پارچه، الیاف به‌کاررفته در روبالشی و تعداد سفارش متفاوت است. اگر این روبالشی‌ها را به‌صورت مستقیم از مراکز پخش روبالشی خارجی خوب خریداری نمایید از مقدار هزینه‌های شما کاسته خواهد شد.

مراکز پخش روبالشی خارجی خوب

پخش روبالشی خارجی خوب

پاندا خواب یکی از مراکز پخش روبالشی خارجی خوب در ایران محسوب می‌شود. پاندا انواع مدل‌های جدید روبالشی خارجی را با جنس پارچه‌های متنوع در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. پاندا کالاهای خود را به‌صورت عمده و با قیمت بسیار مناسبی عرضه می‌کند. خرید از پاندا به دو روش حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است. جهت ثبت سفارش می‌توانید با واحد فروش در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

روبالشتی خارجی عمده

روبالشتی خارجی عمده | قیمت روز روبالشی ۱۴۰۱

رو بالشتی خارجی عمده دارای جنس بسیار عالی می باشد، که در مقابل شستشوی مداوم …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده