کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / پخش عمده ۱۵ مدل روبالشی پنبه‌دوزی دوطرفه اصلی | تولیدی روبالشی صادراتی

پخش عمده ۱۵ مدل روبالشی پنبه‌دوزی دوطرفه اصلی | تولیدی روبالشی صادراتی

پخش عمده روبالشی پنبه‌دوزی

پخش عمده روبالشی پنبه‌دوزی توسط مراکز تولید و بازرگانی در سراسر کشور انجام می‌گیرد. روبالشی پنبه‌دوزی شده یکی از انواع باکیفیت روبالشی است که توسط شرکت‌های مختلف در برندهای ایرانی و خارجی تولید و عرضه می‌شود. این روبالشی در بازار از فروش بسیار خوبی برخوردار است. علت تقاضای بالای این روبالشی کیفیت و ماندگاری بالای آن می‌باشد. روبالشی‌های پنبه‌دوزی در چندین نوع مختلف و با طرح‌های متنوع تولید می‌شوند. این روبالشی‌ها دارای اندازه‌های مختلفی هستند و می‌توان از آن‌ها برای بزرگ‌سالان و نوزادان استفاده کرد. فروش عمده روبالشی پنبه‌ای از طریق مراکز تولیدی و نمایندگی‌های فروش انجام می‌گیرد.

مهم‌ترین مشخصات روبالشی پنبه‌دوزی ایرانی

پخش عمده روبالشی پنبه‌دوزی | مشخصات روبالشی پنبه ای

روبالشی‌های پنبه‌دوزی بازار ایران دارای برندهای ایرانی و ترک هستند. معمولاً قیمت روبالشی پنبه‌ای ایرانی مناسب‌تر است. روبالشی‌های ایرانی دارای طرح‌های مختلفی هستند. برخی از این روبالشی‌ها دارای طرح‌های سنتی مانند روبالشی طرح چهل‌تکه و روبالشی طرح ترمه هستند. این روبالشی‌ها در بازارهای خارجی نیز از فروش خوبی برخوردارند. برخی دیگر از طرح‌های روبالشی پنبه‌ای جدید و مدرن می‌باشد. این روبالشی قابلیت طراحی چاپ دیجیتال را نیز دارد. ازاین‌رو روبالشی‌های پنبه‌ای در طرح‌های سه‌بعدی برای استفاده بزرگ‌سالان و کودکان استفاده می‌شوند. مدل‌های سه‌بعدی کودکانه در طرح‌های فانتزی دخترانه و پسرانه تولید می‌شود. از مهم‌ترین مشخصات روبالشی پنبه‌دوزی ایرانی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

روبالشی پنبه‌دوزی ایرانی

  • نرمی و لطافت
  • دارا بودن ابعاد و اندازه متنوع و استاندارد
  • رنگ ثابت و ماندگار
  • عدم پرز دهی و ماندگاری بالا
  • ضد حساسیت و آلرژی
  • رنگ ثابت و عدم رنگ دهی در هنگام شستشو
  • تاروپود و بافت مستحکم

پخش عمده روبالشی پنبه‌دوزی توسط مراکز تولیدی متعددی در سراسر ایران انجام می‌گیرد. این روبالشی‌ها به روش‌های حضوری و اینترنتی عرضه می‌شوند. مراکز تولیدی قیمت بسیار مناسبی برای روبالشی‌ها در نظر می‌گیرد. همچنین خرید عمده و مستقیم از تولیدی‌ها باعث اطمینان از کیفیت کالا خواهد شد.

صادرات ۱۵ مدل برتر روبالشی پنبه‌دوزی اصیل ایرانی

پخش عمده روبالشی پنبه‌دوزی | صادرات روبالشی پنبه ای

روبالشی‌های ایرانی به علت کیفیت خوبی که دارند درزمینهٔ صادرات نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. صادرات ۱۵ مدل برتر روبالشی پنبه‌دوزی اصیل ایرانی بیشتر در طرح‌های سنتی انجام می‌شود. می‌توان این روبالشی‌ها را از مراکز پخش عمده روبالشی پنبه‌دوزی خریداری کرده و به کشورهای همسایه ایران صادر کرد. صادرات کالای خواب و روبالشی ایرانی یکی از شغل‌های پردرآمد است که می‌توان از طریق آن سود خوبی را کسب کرد.

پخش عمده روبالشی پنبه‌دوزی دوطرفه

پخش عمده روبالشی پنبه‌دوزی | پخش عمده روبالشی پنبه ای

پاندا خواب یکی از مراکز تولیدی و پخش عمده روبالشی پنبه‌دوزی دوطرفه است. این مجموعه انواع مدل‌های روبالشی و کالای خواب را با بهترین کیفیت تولید و در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. روبالشی‌های پنبه‌ای پاندا دارای تنوع طرح و رنگ هستند. می‌توان این روبالشی‌ها را با روش‌های مختلف حضوری و اینترنتی خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

روبالشتی خارجی عمده

روبالشتی خارجی عمده | قیمت روز روبالشی ۱۴۰۱

رو بالشتی خارجی عمده دارای جنس بسیار عالی می باشد، که در مقابل شستشوی مداوم …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده