کالای خواب پاندا
خانه / تشک ساده / پخش عمده تشک مسافرتی ۱۰ سانتی توسط کارگاه تولیدی تشک PANDA

پخش عمده تشک مسافرتی ۱۰ سانتی توسط کارگاه تولیدی تشک PANDA

پخش عمده تشک مسافرتی

پخش عمده تشک مسافرتی توسط کارگاه‌ها، تولیدی‌ها و نمایندگی‌های مجاز و معتبر انجام می‌گیرد. امروزه فروش عمده تشک مسافرتی رونق زیادی گرفته است و هرروزه شاهد افزایش تقاضا برای این محصول هستیم. علت محبوبیت تشک‌های مسافرتی عوامل متعددی می‌باشد. این تشک‌ها ازجمله سبک‌ترین و مقاوم‌ترین نوع تشک‌های بازار محسوب می‌شوند و می‌توان از آن‌ها هم در سفر و هم در منازل استفاده کرد. خرید عمده نیز مزایای بیشتری نسبت به خرید تکی و جزئی دارد. ازاین‌رو مشتریان سعی بر خرید عمده و مستقیم این کالا از طریق مراکز تولیدی دارند. می‌توان تشک‌های مسافرتی را به‌صورت عمده خریداری کرده و ازآن‌جهت صادرات نیز استفاده کرد.

تشک مسافرتی نمدی ایرانی| Felt travel mattress

پخش عمده تشک مسافرتی | تشک مسافرتی نمدی

تشک مسافرتی از الیاف مختلفی تولید می‌شود. هر یک از این الیاف دارای خصوصیات و کارایی ویژه‌ای می‌باشد. نمد نیز یکی از الیافی است که به‌وفور در تولید انواع تشک ازجمله تشک‌های مسافرتی مورداستفاده قرار می‌گیرد. تشک مسافرتی نمدی ایرانی در بازارهای جهانی نیز شناخته‌شده و از محبوبیت خوبی برخوردار است. ازاین‌رو تشک‌های نمدی در بازارهای داخلی و خارجی از فروش خوبی برخوردارند.

تشک‌های نمدی از پشم تولید می‌شوند. میزان گرما دهی این تشک‌ها بسیار بالا است. تشک‌های نمدی به‌عنوان تشک طبی نیز شناخته‌شده‌اند. از این تشک برای مناطق سردسیر و مهمان نیز می‌توان استفاده کرد. این تشک از آسیب به کمر جلوگیری کرده و از ماندگاری بالایی برخوردارند. می‌توان این کالا را از مراکز پخش عمده تشک مسافرتی خریداری کرد.

تشک پنبه‌ای اصفهان ۱۰ سانتی

پخش عمده تشک مسافرتی | تشک پنبه ای اصفهان

کارگاه‌های تولید تشک مسافرتی در شهرهای مختلفی از ایران فعالیت دارند. استان اصفهان یکی از تولیدکنندگان اصلی تشک ایرانی محسوب می‌شود. تشک‌های اصفهان از الیاف مختلفی تولید می‌شوند. یکی از این الیاف پنبه می‌باشد. کارگاه‌های تولیدی از پنبه درجه‌یک و مرغوب برای تولید تشک‌ها استفاده می‌کنند. وزن و ضخامت تشک‌های پنبه‌ای متفاوت است. امکان سفارش تشک با وزن و ابعاد دلخواه نیز وجود دارد.

تشک پنبه‌ای اصفهان ۱۰ سانتی یکی از مدل‌های پرفروش محسوب می‌شود. این تشک در ابعاد یک‌نفره و دونفره تولید می‌شود و جزء تشک‌های زمینی محسوب می‌گردد. نوع پارچه به‌کاررفته در این تشک‌ها متفاوت است. بیشتر از پارچه‌های فلامنت و ستایش برای این تشک‌ها استفاده می‌شود. می‌توان انواع طرح‌ها و مدل‌های تشک پنبه‌ای را از طریق مراکز پخش عمده تشک مسافرتی خریداری کرد.

پخش عمده تشک مسافرتی

پخش عمده تشک مسافرتی

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان و مراکز پخش عمده تشک مسافرتی محسوب می‌شود.
تشک‌های مسافرتی پاندا از الیاف مختلفی همچون پنبه، نمد و پشم‌شیشه تولید می‌شوند. این تشک‌ها دارای رنگ‌ها و مدل‌های مختلف بوده و به‌صورت عمده و در بسته‌بندی مناسبی عرضه می‌شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی عمده مهمان

تهیه تشک مسافرتی عمده (۱۰ مدل) مهمان( ۱٫۸ تا ۴ کیلویی) از کارخانه

تشک مسافرتی عمده مهمان با قیمت مناسب برای خرید عمده در بازار، از کارخانه عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده