کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی / عرضه عمده روفرشی درجه ۱ تولیدی ارزان ترین کارخانه یزد |

عرضه عمده روفرشی درجه ۱ تولیدی ارزان ترین کارخانه یزد |

عرضه عمده روفرشی

عرضه عمده روفرشی توسط مراکز تولیدی و نمایندگی‌های مختلفی انجام می‌گیرد. روفرشی یکی از کالاهای کاربردی است که باعث نگهداری بهتر فرش شده و از کثیف و کهنه شدن آن جلوگیری می‌کند. برخی از روفرشی‌ها نیز در طرح‌ها و رنگ‌های جذاب و زیبا تولیدشده و جنبه تزئینی نیز دارند. روفرشی‌ها در اندازه‌های مختلفی برای فرش متناسب به خود تولید می‌شوند. نوع الیاف و نخ به‌کاررفته در روفرشی‌ها نیز متفاوت است. ازاین‌رو میزان قیمت روفرشی با توجه به‌اندازه و جنس آن متغیر است. می‌توان روفرشی‌ها را به‌صورت عمده و با مناسب‌ترین قیمت از طریق مراکز تولیدی خریداری کرد.

روفرشی مخمل تولیدی یزد | Velvet upholstery

عرضه عمده روفرشی | روفرشی مخمل یزد

روفرشی مخمل یکی از انواع روفرشی‌هایی است که در بازار از فرش بسیار بالایی برخوردار است. روفرشی مخمل تولیدی یزد دارای انواع و مدل‌های مختلفی می‌باشد. روفرشی‌های مخمل در اندازه‌های ۳ متری، ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری تولید می‌شوند. نوع مدل و طرح این روفرشی‌ها نیز باهم متفاوت است. برخی از انواع مدل‌های این نوع روفرشی عبارت‌اند از:

  • روفرشی مخمل شانل: پارچه مخمل شانل یکی از انواع پارچه‌های باکیفیت است که جهت تولید محصولاتی همچون روبالشی و روفرشی مورداستفاده قرار می‌گیرد. مخمل شانل دورویه می‌باشد. ازاین‌رو می‌توان از روفرشی‌های شانل به‌صورت پشت‌ورو استفاده کرد. طرح و رنگ پشت‌ورو این روفرشی‌ها متفاوت است و می‌توان با تغییر دکوراسیون از رویه دیگر آن استفاده کرد.
  • روفرشی مخمل زرکدار: روفرشی زرکدار نیز یکی دیگر از انواع روفرشی‌های موجود در بازار است. این نوع روفرشی نیز از ترکیب مخمل و نخ زرک تولیدشده است. نخ زرک حالتی براق دارد و باعث زیباتر شدن طرح این روفرشی می‌گردد. می‌توان تمامی مدل‌های روفرشی مخمل را از طریق مراکز عرضه عمده روفرشی خریداری کرد.

صادرات روفرشی ایرانی درجه ۱ به کشورهای همسایه

عرضه عمده روفرشی | صادرات روفرشی ایرانی

ایران به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان اصلی روفرشی در جهان شناخته‌شده است. روفرشی‌های ایرانی دارای کیفیت بسیار بالایی بوده و از مرغوب‌ترین الیاف و جدیدترین طرح‌ها تولید می‌شوند. این کالا در بازارهای جهانی نیز از تقاضای بالایی برخوردار است. صادرات روفرشی ایرانی به کشورهای همسایه از طریق مراکز بازرگانی متعددی انجام می‌گیرد. می‌توان روفرشی‌ها را از مراکز عرضه عمده روفرشی خریداری کرده و به کشورهای عراق، افغانستان، ارمنستان و… صادر کرد.

مرکز عرضه عمده روفرشی

عرضه عمده روفرشی

پاندا خواب یکی از تولیدکنندگان و مرکز عرضه عمده روفرشی محسوب می‌شود.
روفرشی‌های پاندا در ابعاد مختلف و با طرح‌های مدرن و سنتی تولیدشده‌اند. این روفرشی‌ها از مرغوب‌ترین الیاف تولیدشده و دارای کیفیت بالایی است. می‌توان روفرشی‌های مرغوب ایرانی را به‌صورت حضوری و اینترنتی از طریق مجموعه پاندا خواب خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

روفرشی در بازار بزرگ تهران

مرجع تولید و بورس روفرشی (۲۰ مدل) در بازار بزرگ تهران در انواع مختلف

بازار بزرگ تهران با بهترین مواد اولیه درجه یک و مرغوب، با کیفیت ترین محصول …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده