کالای خواب پاندا
خانه / پتو ایرانی / سفارش پتو مسافرتی مروارید چهارخونه از شرکت تولیدی

سفارش پتو مسافرتی مروارید چهارخونه از شرکت تولیدی

پتو مسافرتی مروارید

پتو مسافرتی مروارید ازجمله مدل‌های زیبا، بادوام و سبک است که در بازار به‌صورت عمده و تکی عرضه می‌شود. این پتو توسط مجموعه تولیدی و نساجی باران عرضه می‌شود. پتوهای مروارید دارای طرح چهارخانه بوده و از رنگ‌های متنوعی برخوردارند. این پتو بیشتر به‌صورت عمده به فروش می‌رسد و می‌توان ازآن‌جهت صادرات نیز استفاده کرد. پتوی مروارید دارای مشخصات و استانداردهای لازم بوده و از فروش خوبی در بازار برخوردار است. این پتو از قیمت مناسبی نیز برخوردار می‌باشد.

پتو مسافرتی چهارخانه مدل مروارید

پتو مسافرتی مروارید | پتو چهارخانه

پتو مسافرتی چهارخانه مدل مروارید یکی از مدل‌های کارخانه تولیدی باران است. مجموعه باران در شهر تهران فعالیت دارد و به‌جز پتوی مروارید پتوی دیگری همچون پتوی تیبا، رزا، آبتین، پریا و… را نیز تولید می‌کند. پتوهای مسافرتی مروارید دارای تنوع بسیار زیادی بوده این پتوها در ۱۲ رنگ مختلف تولید می‌شوند.

پتوهای مروارید جزء مدل‌های یک‌نفره محسوب می‌شوند. ابعاد این پتوها ۱۵۵ در ۲۱۵ سانتیمتر است. وزن پتو حدود ۶۴۰ گرم می‌باشد و سبک است. این پتو با تعداد ۴۰ تخته و به‌صورت کارتنی عرضه می‌شوند. جنس نخ پتوهای مروارید پلی‌استر مرغوب و درجه‌یک می‌باشد. به‌طورکلی از مشخصات پتو مسافرتی مروارید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دارا بودن وزن بسیار سبک
  • بافت مستحکم و عدم نخ‌کشی پتو
  • دوخت ریشه دوزی شده زیبا و مناسب
  • رنگ ثابت و عدم مخلوط شدن رنگ‌های پتو در هنگام شستشو

قیمت روز پتوهای مسافرتی چهارخانه

پتو مسافرتی مروارید |قیمت پتو مسافرتی

پتوهای مسافرتی چهارخانه در نام‌ها و برندهای مختلفی تولید می‌شوند. این پتوها جزء پتوهای  مسافرتی سبک و ارزان‌قیمت بازار محسوب می‌شوند. قیمت روز پتوهای مسافرتی چهارخانه بستگی به فاکتورهای مختلفی دارد. مثلاً وزن این پتوها یکی از عوامل مؤثر بر میزان قیمت آن‌ها محسوب می‌شود. هراندازه پتو دارای وزن بیشتری باشد از الیاف بیشتری برای تولید آن استفاده‌شده است. درنتیجه میزان قیمت پتو افزایش می‌یابد.

ابعاد پتو و روش خرید نیز بر میزان قیمت این پتوها مؤثر است. پتو مسافرتی مروارید نیز یکی از مدل‌های ارزان‌قیمت می‌باشد که به علت همین مناسب بودن قیمت به کشورهای مختلفی نیز صادر می‌شود. صادرات پتو مروارید توسط بازرگانی‌ها و شعب مختلفی انجام می‌گیرد. صادرات این کالا سود خوبی را نصیب تاجران و بازرگانان عرضه کالای خواب می‌کند.

سفارش عمده پتو مسافرتی مروارید

پتو مسافرتی مروارید | سفارش عمده پتو مسافرتی

سفارش عمده پتو مسافرتی مروارید را می‌توانید از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب انجام دهید.
پاندا یکی از تولیدکنندگان و تأمین‌کنندگان انواع کالای خواب مرغوب و باکیفیت می‌باشد. این مجموعه انواع مدل‌های پتو، تشک، بالش، روبالشی، سرویس روتختی و… را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. پاندا تمامی محصولات خود را به‌صورت عمده و با نرخ پایین عرضه می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

خرید پتو مسافرتی از کارخانه

خرید پتو مسافرتی ( سبک B1 – 7 ) از کارخانه بصورت حجمی (کارتنی)

یکی از محصولاتی که در ایران بازار و فروش بالایی دارد پتو است. اگر شما …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده