کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / لیست قیمت تشک مسافرتی کودک

لیست قیمت تشک مسافرتی کودک

تشک مسافرتی کودک با بهترین لیست قیمت برای خرید عمده شما مشتریان، آماده عرضه می باشد که سفارشات شما به صورت عمده، مستقیم در این مرکز ارائه شده و اگر بخواهید هر نوع تشکی را تهیه کنید، می توانید با پاندا خواب در تماس باشید.

تشک مسافرتی

می دانید که در تولید تشک، برای رده های سنی مختلف، سایزهای گوناگونی ارائه می شود و تشک مسافرتی یکی از مواردی است که می تواند مورد نیاز در بازار کنونی باشد و برای عرضه چنین تشک هایی، سبکترین وزن و بهترین قیمت ها، ارائه می شود.

تشک مسافرتی مخصوص کودک

تشک مسافرتی کودک

تشک مسافرتی مخصوص کودک، نوجوان و همچنین بزرگسال در اندازه های تک نفره و دونفره از جمله محصولاتی است که با بهترین کیفیت ممکن به همراه وزن های گوناگون تولید می شوند.

اگر شما بخواهید تشک های خوبی در بازار خریداری نمایید، نیاز است که ارتباط مستقیم داشته باشید با تولید کنندگان این محصول و اصفهان از جمله قطب های فعال در عرصه تولید تشک می باشد.

تشک مسافرتی کودک خوب

مشخصات تشک مسافرتی کودک خوب

در تولید تشک مسافرتی خوب برای کودک و نوجوان، ابعادی همچون ۱۸۰*۱۰۰ در نظر گرفته می شود و تولید چنین تشک هایی با الیاف سبک و ارزان قیمت انجام می شود.

با توجه به این که تشک مسافرتی باید حجم کمی هم داشته باشد، در نتیجه با تولید چنین تشک هایی و با ساک های مخصوص، آن را در این مرکز به شما عرضه می نماییم.

بهترین تشک مسافرتی کودک

خرید بهترین تشک مسافرتی کودک

در کنار تشک مسافرتی کودک، محصولات دیگری هم تولید می شوند که از جمله آن ها می توان به تشک های مخصوص بزرگسال و تشک مهمان اشاره نمود.

در جهت راحتی شما مشتریان برای خرید عمده انواع تشک مسافرتی، این مرکز توانسته محصولات را مستقیم و بی واسطه و با کمترین زمان ممکن در اختیار شما قرار دهد.

تشک مسافرتی کودک

لیست قیمت تشک مسافرتی کودک

اما لیست قیمت تشک هم از مهم ترین اطلاعاتی می باشد که خریداران عمده تشک، به آن نیاز دارند و توانسته ایم در این سایت، چنین اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم.

می توانید هر نوع تشک مسافرتی با هر وزن و اندازه ای که مد نظر دارید را به گروه پاندا خواب سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی عمده مهمان

تهیه تشک مسافرتی عمده (۱۰ مدل) مهمان( ۱٫۸ تا ۴ کیلویی) از کارخانه

تشک مسافرتی عمده مهمان با قیمت مناسب برای خرید عمده در بازار، از کارخانه عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده