کالای خواب پاندا
خانه / بالش پر / قیمت عمده انواع بالش پر اسلیپ

قیمت عمده انواع بالش پر اسلیپ

بالش پر اسلیپ از گزینه های پیشنهادی برای جهیزیه می باشد. تولید این بالش ها با بهترین کیفیت مناسب انجام شده و قیمت های رقابتی آن سبب شده تا برای سرویس خواب عروس مناسب شود. پر خالص مورد استفاده برای پر کردن این بالش ها وزن ۲٫۵ کیلوگرم را دارد تا ارتفاع بالایی داشته باشد.

یکی از برندهای مطرح در بازار ایران که عرضه کننده انواع بالش های پر با کیفیت تضمین شده می باشد اختصاص به بالش اسلیپ دارد و این نوع بالش ها دارای پک های شش عددی هستند و پیشنهاد می شود که عروس هایی که تمایل دارند جهیزیه خود را از بهترین محصولات تکمیل نمایند، این بالش ها را در لیست خود قرار دهند.

پر اردک، پر غاز، پر قو و پر مرغ از جمله متریالی است که در پر کردن این بالش های اسلیپ مورد استفاده قرار می گیرد و بدون شک هر کدام قیمت های متفاوتی خواهند داشت.

بالش پر اسلیپ

بهترین روش فروش انواع بالش پر اسلیپ

پس از معرفی بالش های اسلیپ، باید به دنبال مسیری بود که فروش عمده بالش های این مارک را با بهترین قیمت برای مشتریان در هر شهری که باشند به انجام رسانید.

شاهراه اقتصادی گوگل از جمله مسیرهای ارتباطی و تجاری در دنیای امروزی می باشد که می توان اقدام به عرضه مستقیم نمود.

پس در نظر داشته باشید که با آغاز فروش انواع بالش های پر، به صورت اینترنتی، دیگر مشتریان هیچ گونه محدودیتی به لحاظ مکانی نخواهند داشت و امکان سفارش عمده از تمامی شهرها وجود دارد.

سفارشات عمده بالش

نحوه ارسال سفارشات عمده بالش

با انتخاب بالش پر اسلیپ برای خرید عمده، بسته به موقعیت های مکانی که قرار دارید، روش های مختلفی برای ارسال ارائه می شود و بدون شک هزینه های ارسال نیز متفاوت خواهد بود.

اگر در شهر ما باشید، پیک بهترین و کم هزینه ترین راه برای رساندن سفارشات شما خواهد بود.

در خصوص ارسال سفارشات به شهرستان ها، باربری ها از کم هزینه ترین روش ها می باشد که می توانیم انواع بالش ها را به سادگی در اختیار شما قرار دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976
Call Now Buttonفروش (فقط) عمده