کالای خواب پاندا
خانه / تشک پنبه ای / فروش تشک مسافرتی سفری یک نفره + دونفره با الیاف درجه ۱

فروش تشک مسافرتی سفری یک نفره + دونفره با الیاف درجه ۱

فروش تشک مسافرتی سفری

فروش تشک مسافرتی سفری توسط مراکز تولیدی و بازرگانی متعددی انجام می‌گیرد. تشک از گذشته تا به امروز به‌عنوان یکی از کالاهای خواب اصلی مورداستفاده قرار می‌گرفته است. تشک‌ها دارای انواع مختلفی می‌باشند. تشک‌های قدیمی از وزن و حجم زیادی برخوردار بودند. شستشو و جابه‌جایی تشک‌های قدیمی کار سخت و دشواری بود. امروزه تشک‌ها در انواع و مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند و خصوصیات تشک‌های قدیمی را ندارند. یکی از انواع سبک و زیبا تشک‌های مسافرتی است. می‌توان تشک‌های مسافرتی را به‌صورت عمده و مستقیم از طریق مراکز تولیدی و نمایندگی‌های معتبر خریداری کرد.

انواع کالای خواب سفری

فروش تشک مسافرتی سفری | انواع کالای خواب سفری

کالای خواب مسافرتی دارای انواع و مدل‌های مختلفی است. مهم‌ترین ویژگی کالای خواب سفری بسته‌بندی مناسب، سبکی و حجم کم می‌باشد. برخی از انواع کالای خواب سفری عبارت‌اند از:

  • تشک مسافرتی: تشک‌های مسافرتی دارای مدل‌های مختلفی هستند. این تشک‌ها در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره تولید می‌شوند. نوع برند و الیاف تشک‌ها متفاوت است. ازاین‌رو تشک‌های مسافرتی دارای قیمت‌های یکسانی نیستند. به‌طورکلی تشک‌های مسافرتی جزء مدل‌های ارزان‌قیمت بازار محسوب می‌شوند. می‌توان انواع این تشک‌ها را از مراکز فروش تشک مسافرتی سفری خریداری کرد.
  • پتو مسافرتی: پتوی مسافرتی نیز دارای انواع و اقسام مختلفی است. پتوی حوله‌ای، پتوی ژله‌ای، پتوی طرح برجسته و… برخی از مدل‌های پتو مسافرتی محسوب می‌شوند. پتوهای مسافرتی نیز در سایز پتو کودک، پتو یک‌نفره و پتو دونفره تولید می‌شوند. میزان گرمادهی پتوهای مسافرتی متفاوت است. از برخی مدل‌ها می‌توان به‌عنوان روتختی نیز استفاده کرد.
  • بالش مسافرتی: بالش مسافرتی نیز دارای مدل‌هایی همچون طبی و گردنی است. این بالش‌ها نیز در ابعاد استاندارد بوده و با شکل‌های گوناگون طراحی می‌شوند. رنگ و طرح بالش‌های مسافرتی بسیار متنوع است.

تشک طبی پنبه‌ای سفری

فروش تشک مسافرتی سفری | تشک طبی پنبه ای

یکی از انواع کالاهای خواب که هم می‌توان در مسافرت و هم در منازل از آن استفاده کرد؛ تشک سفری است. تشک‌های سفری از الیاف مختلفی تولید می‌شوند. تشک طبی یکی از بهترین نوع تشک‌های مهمان و مسافرتی محسوب می‌شود. تشک‌های پنبه‌ای به‌عنوان تشک طبی نیز شناخته‌شده‌اند. این تشک‌ها از کمردرد و درد مفاصل جلوگیری می‌کنند. تشک طبی پنبه‌ای سفری در وزن‌ها و ابعاد مختلفی تولید می‌شوند. می‌توان این تشک‌ها را از طریق مراکز فروش تشک مسافرتی سفری خریداری کرد.

فروش تشک مسافرتی سفری

فروش تشک مسافرتی سفری

مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب درزمینهٔ فروش تشک مسافرتی سفری فعالیت دارد.
پاندا یکی از اصلی‌ترین تولیدکنندگان تشک مسافرتی است. تشک‌های پاندا از الیاف مختلفی مانند پنبه، نمد و پشم‌شیشه تولید می‌شوند. این تشک‌ها دارای ابعاد یک‌نفره و دونفره بوده و از پارچه ضد حساسیت تولیدشده‌اند. پاندا تمامی کالاهای خواب را به‌صورت عمده عرضه می‌کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی عمده مهمان

تهیه تشک مسافرتی عمده (۱۰ مدل) مهمان( ۱٫۸ تا ۴ کیلویی) از کارخانه

تشک مسافرتی عمده مهمان با قیمت مناسب برای خرید عمده در بازار، از کارخانه عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده