کالای خواب پاندا
خانه / تشک ساده / کمترین قیمت تشک مسافرتی پشم‌شیشه | خرید عمده تشک مسافرتی پشم‌شیشه از تولیدی

کمترین قیمت تشک مسافرتی پشم‌شیشه | خرید عمده تشک مسافرتی پشم‌شیشه از تولیدی

کمترین قیمت تشک مسافرتی پشم‌شیشه

کمترین قیمت تشک مسافرتی پشم‌شیشه را می‌توان درنتیجه خرید عمده و مستقیم تجربه کرد. تشک مسافرتی یکی از کالاهای پر تقاضا در بازار است. از این تشک‌ها می‌توان برای مکان‌های مختلفی استفاده کرد. بیشتر مسافرخانه‌ها از این تشک‌ها استفاده می‌کنند. همچنین این تشک‌ها به علت حجم کم در منازل کوچک نیز مورداستفاده قرار می‌گیرند. کاربرد دیگر این تشک‌ها در سفر و محیط‌های باز است. تشک‌های مسافرتی دارای مدل‌های مختلفی هستند و در اندازه‌های متنوع تولید می‌شوند. ازاین‌رو میزان قیمت این تشک‌ها متفاوت است. می‌توان این تشک‌ها را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت خریداری کرد.

تشک مسافرتی با لایه آکاردئونی

کمترین قیمت تشک مسافرتی پشم‌شیشه | تشک مسافرتی لایه آکاردئونی

برای تولید تشک‌های مسافرتی از الیاف و مواد اولیه متفاوتی استفاده می‌شود. برخی از این الیاف طبیعی بوده و درنتیجه ضد حساسیت هستند. تشک‌های پنبه‌ای و نمدی جزء تشک‌هایی هستند که با الیاف طبیعی تولید می‌شوند. یکی دیگر از انواع تشک مسافرتی پرفروش، تشک‌های پشم‌شیشه است. این تشک‌ها در اندازه‌های مختلف یک‌نفره و دونفره تولید می‌شوند. همچنین نوع پارچه به‌کاررفته در این تشک‌ها متفاوت است. برخی از پارچه‌ها ضد حساسیت و ضد آب هستند. از این تشک‌ها می‌توان برای تمامی سنین و در محیط‌های باز استفاده کرد. پارچه فلامنت و پارچه ستایش بیشترین استفاده را در تولید تشک مسافرتی پشم‌شیشه دارند.

مدل تشک‌های مسافرتی نیز متفاوت است. برخی از این تشک‌ها بدون زیپ و برخی زیپ‌دار هستند. رویه تشک‌های زیپ‌دار جداشده و می‌توان به‌راحتی آن‌ها را شستشو داد. برخی از مراکز تولیدی برای تولید این تشک‌ها از لایه آکاردئونی استفاده می‌کنند. آکاردئون سبب می‌شود تشک دچار شکستگی و تغییر شکل نشود. درنتیجه آکاردئون سبب افزایش طول عمر تشک خواهد شد. کمترین قیمت تشک مسافرتی پشم‌شیشه را می‌توان درنتیجه خرید از مراکز تولید تشک مسافرتی با لایه آکاردئونی تهیه کرد.

کمترین قیمت تشک مسافرتی پشم‌شیشه

کمترین قیمت تشک مسافرتی پشم‌شیشه

در صورت خرید عمده از مراکز تولیدی می‌توان از کمترین قیمت تشک مسافرتی پشم‌شیشه بهره‌مند شد. قیمت این تشک‌ها بستگی به عوامل مختلفی دارد. برخی از این عوامل عبارت‌اند از:

  • ابعاد و اندازه تشک

  • میزان ضخامت و وزن تشک

  • جنس پارچه و نوع طرح و رنگ تشک

  • مدل تشک

  • تعداد سفارش و روش خرید تشک

خرید عمده تشک مسافرتی پشم‌شیشه از تولیدی

کمترین قیمت تشک مسافرتی پشم‌شیشه | خرید عمده تشک مسافرتی

خرید عمده تشک مسافرتی پشم‌شیشه از تولیدی پاندا خواب امکان‌پذیر می‌باشد. پاندا تولیدکننده انواع تشک مسافرتی با لایه آکاردئونی است. این مجموعه تشک‌ها را در وزن‌های مختلف و در اندازه‌های یک‌نفره و دونفره تولید و روانه بازار می‌کند. می‌توان تشک‌های مسافرتی پاندا را در بسته‌بندی ساک دار و به‌صورت عمده خریداری کرد. خرید از این مجموعه به روش‌های حضوری و اینترنتی امکان‌پذیر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

تشک مسافرتی عمده مهمان

تهیه تشک مسافرتی عمده (۱۰ مدل) مهمان( ۱٫۸ تا ۴ کیلویی) از کارخانه

تشک مسافرتی عمده مهمان با قیمت مناسب برای خرید عمده در بازار، از کارخانه عرضه …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده