کالای خواب پاندا
خانه / روفرشی ابریشمی / معرفی عمده‌فروشان اصلی روفرشی کش دار سنتی یزد | تولید روفرشی

معرفی عمده‌فروشان اصلی روفرشی کش دار سنتی یزد | تولید روفرشی

عمده‌فروشان اصلی روفرشی یزد

عمده‌فروشان اصلی روفرشی یزد این کالا را در طرح‌های سنتی و جدید در اختیار مشتریان سراسر کشور قرار می‌دهند. روفرشی یکی از ملزومات منزل است که تولیدکننده اصلی آن ایران می‌باشد. اولین روفرشی‌ها در نساجی‌های یزد تولیدشده‌اند. ازاین‌رو روفرشی‌های یزدی در بازارهای جهانی نیز شناخته‌شده و دارای تقاضای بالایی هستند. روفرشی‌های یزد از الیاف مختلفی تولید می‌شوند و دارای چندین مدل متنوع هستند. این کالا برای حفاظت بیشتر از فرش مورداستفاده قرار می‌گیرد و دارای طرح‌های اصیل ایرانی است. می‌توان روفرشی‌ها را به‌صورت مستقیم از عمده‌فروشی‌ها خریداری کرد تا از مقدار هزینه‌ها کاسته شود.

روفرشی یزد با طرح سنتی

عمده‌فروشان اصلی روفرشی یزد | روفرشی یزد با طرح سنتی

روفرشی‌های یزد در طرح‌های جدید و سنتی تولید می‌شوند. روفرشی یزد با طرح سنتی ازجمله روفرشی‌های پرفروش محسوب می‌شود. عمده‌فروشان اصلی روفرشی یزد این کالا را با الیاف مختلفی عرضه می‌کنند. به‌طورکلی برخی از مدل‌های این روفرشی عبارت‌اند از:

  • روفرشی مخمل: روفرشی مخمل از بهترین مدل‌های روفرشی محسوب می‌شوند. این روفرشی‌ها دارای کیفیت بالایی هستند و دارای چندین نوع مختلف هستند. برخی از مدل‌های این روفرشی یک‌لایه می‌باشد. روفرشی‌های مخمل دولایه نیز در بازار موجود است که به روفرشی شانل شهرت دارد. می‌توان از هردو سمت این روفرشی استفاده کرد.
  • روفرشی زرکدار: روفرشی‌های زرکدار نیز یکی دیگر از انواع روفرشی‌های یزد محسوب می‌شوند که بیشتر در طرح‌های سنتی تولید می‌گردند. برای تولید این روفرشی‌ها از مخمل و زرک استفاده می‌شود. اطراف طرح‌های این نوع روفرشی به علت استفاده از نخ زرک براق می‌باشد و جلوه بسیار شیکی دارد.

روفرشی باکیفیت تولیدی یزد

عمده‌فروشان اصلی روفرشی یزد | تولیدی روفرشی یزد

علاوه بر مدل‌های ذکرشده سنتی مدل‌های دیگری از روفرشی باکیفیت تولیدی یزد وجود دارد که در طرح‌های مدرن و جدید تولید می‌شود. برخی از مدل‌های این نوع روفرشی عبارت‌اند از:

  • روفرشی طرح ابریشم کش‌دار: روفرشی طرح ابریشم دارای طرح‌های زیبا و ظریف می‌باشد. این نوع روفرشی‌ها ضخامت کمتری نسبت به روفرشی‌های مخمل و زرکدار دارند. معمولاً برای تولید این نوع روفرشی از پلی‌استر استفاده می‌شود. روفرشی طرح ابریشم دارای مدل‌های ساده و کش‌دار است که هر دو مدل توسط عمده‌فروشان اصلی روفرشی یزد عرضه می‌شود.
  • روفرشی ابریشمی: روفرشی ابریشمی دارای قیمت بیشتری است. این روفرشی‌ها دارای کیفیت بالایی هستند و جنبه تزئینی نیز دارند.

عمده‌فروشان اصلی روفرشی یزد

عمده‌فروشان اصلی روفرشی یزد

عمده‌فروشان اصلی روفرشی یزد این کالا را در ابعاد و اندازه مختلف به فروش می‌رسانند.
روفرشی‌های تولیدی یزد توسط مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب نیز به فروش می‌رسند. این مجموعه تولیدی قیمت مناسبی برای روفرشی‌ها در نظر گرفته است. همچنین تنوع طرح و مدل‌های روفرشی پاندا بسیار زیاد است. می‌توان این روفرشی‌ها را به‌صورت عمده و مستقیم از طریق این مراکز تولیدی خریداری کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

قیمت روفرشی صادراتی یزد

قیمت روفرشی صادراتی یزد جنس اعلا خوب | تولیدی روفرشی پاندا

روفرشی به عنوان کالایی برای محافظت از فرش از دیرباز مطرح بوده است. روفرشی های …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده