کالای خواب پاندا
خانه / الیاف خودرنگ / قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب (دنیر ۱۴ تا ۷۵) صنایع کالای خواب | عروسک..

قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب (دنیر ۱۴ تا ۷۵) صنایع کالای خواب | عروسک..

قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب را می‌توانید از طریق مراکز فروش استعلام بگیرید. از دیرباز برای پر کردن کالای خوابی مانند تشک و بالش از الیاف استفاده می‌شده است. در گذشته الیاف‌های طبیعی مانند پنبه، پر و پشم بیشترین استفاده را داشته‌اند. امروزه بیشتر از الیاف‌های مصنوعی و جایگزین الیاف طبیعی استفاده می‌شود. الیاف‌های مصنوعی به چندین دسته مختلف تقسیم‌بندی می‌شوند. هر یک از این الیاف‌ها دارای ویژگی‌ها و خصوصیاتی می‌باشند و متناسب با تولید محصولی خاص هستند. الیاف خودرنگ کالای خواب برای تولید انواع ملزومات خواب و مبلمان مورداستفاده قرار می‌گیرد.

قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب

انواع الیاف تشکی (دنیر ۱۴ تا ۷۵) صنایع کالای خواب | عروسک..

انواع الیاف تشکی (دنیر ۱۴ تا ۷۵) صنایع کالای خواب | عروسک.. به دو دسته الیاف طبیعی و مصنوعی تقسیم‌بندی می‌شود. هر یک از این الیاف‌ها دارای قیمت متفاوت و ویژگی‌های منحصربه‌فردی است. الیاف طبیعی معمولاً از قیمت بیشتری برخوردارند. همچنین الیاف طبیعی دارای وزن بیشتری هستند. ازاین‌رو برای تولید کالای خواب امروزه بیشتر از الیاف مصنوعی و سبک استفاده می‌شود. به‌طورکلی برخی از انواع الیاف تشکی عبارت‌اند از:

الیاف پلی‌استر: الیاف پلی‌استر بسیار نرم و سبک است. این نوع الیاف جایگزین مناسبی به‌جای پنبه است. الیاف پلی‌استر خود دارای زیرمجموعه‌های مختلفی است. می‌توان این الیاف را در انواع توپر و حجیم و یا توخالی خریداری کرد.

الیاف هالو: الیاف هالو نیز نوعی از الیاف پلی‌استر است که جهت تولید تشک نیز مورداستفاده قرار می‌گیرد. الیاف هالو توخالی است و بسیار منعطف می‌باشد.

الیاف بال فایبر: الیاف بال فایبر نیز نرم و لطیف است. این الیاف به نام الیاف توپی نیز شناخته‌شده است. این الیاف نیز توخالی است. الیاف توپی کاملاً ضد حساسیت بوده و بدون بو می‌باشد.

الیاف آکاردئونی: این الیاف برخلاف سایر الیاف‌ها به شکل متری و یکپارچه عرضه می‌شود. الیاف آکاردئونی نیز دارای کیفیت بالایی هستند و شکل تشک را به حالت اولیه خود حفظ می‌کنند.

قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب در میان الیاف متنوع بسیار مناسب بوده و می‌توان از آن برای تولید انواع تشک‌های مهمان و مسافرتی استفاده کرد.

قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب | انواع الیاف تشکی

ویژگی‌های الیاف مناسب کالای خواب

الیافی که برای تولید کالای خواب مورداستفاده قرار می‌گیرد؛ باید دارای ویژگی‌ها خصوصیاتی باشد تا بتوان با استفاده از آن خوابی راحت را تجربه کرد. از مهم‌ترین ویژگی‌های الیاف مناسب کالای خواب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نرمی و لطافت: الیاف تشک و بالش باید از درجه نرمی استانداردی برخوردار بوده و لطیف باشند تا مشکلی برای پوست ایجاد نکنند. الیاف مصنوعی معمولاً همگی نرم و لطیف هستند.
  • ضد حساسیت و آلرژی: برخی از الیاف ممکن است باعث حساسیت پوستی شوند. ازاین‌رو باید برای تشک و بالش الیافی بدون بو و ضد حساسیت خریداری شود.
  • سبکی و ماندگاری بالا: بهتر است الیاف سبکی که قابلیت شستشو را دارند برای تشک و بالش خریداری کرد. این الیاف دچار تغییر شکل و رنگ نخواهند شد و از دوام خوبی برخوردارند.

الیاف خودرنگ تمامی این ویژگی‌ها را دارا می‌باشد. به‌علاوه قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب نیز مناسب بوده و خرید آن از صرفه اقتصادی برخوردار است.

قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب | ویژگی الیاف مرغوب

قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب

قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب با وزن و نوع بسته آن رابطه مستقیمی دارد. هراندازه وزن بسته‌بندی بیشتر باشد میزان قیمت آن نیز افزایش خواهد یافت. البته تولیدکنندگان قیمت خرید با حجم بالا و عمده را کمتر در نظر می‌گیرند. ازاین‌رو در صورت خرید عمده‌ای قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب کاهش خواهد یافت. می‌توانید این الیاف را به روش‌های اینترنتی نیز خریداری نمایید. روش اینترنتی نیز مستقیم و بدون واسطه خواهد بود.

قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب

خرید عمده الیاف خودرنگ

جهت خرید عمده الیاف خودرنگ می‌توانید با مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب در تماس باشید.
پاندا یکی از معتبرترین تولیدکنندگان کالای خواب و الیاف مرغوب می‌باشد. این مجموعه تمامی محصولات خود را با شکل عمده‌ای به فروش می‌رساند. می‌توانید محصولات متنوع پاندا را از طریق تماس با کارشناسان فروش خریداری نمایید.

قیمت الیاف خودرنگ کالای خواب | خرید عمده الیاف

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده