کالای خواب پاندا
خانه / روبالشی ایرانی / لیست قیمت فروش عمده رو بالشتی | ویژه مراکز کالای خواب

لیست قیمت فروش عمده رو بالشتی | ویژه مراکز کالای خواب

بالش یکی از کالاهای خواب است که نقش مهمی در ایجاد خوابی راحت دارد. اگر بالش به‌درستی انتخاب نشود ممکن است، باعث آسیب به مفاصل گردن شود. روبالشی نیز از دیگر کالاهای خواب است که باید در انتخاب آن دقت کافی به خرج داد. اگر روبالشی به‌درستی انتخاب نشود باعث تعریق، خشک شدن گردن و آسیب به پوست می‌شود. روبالشی‌ها دارای انواع و مدل‌های مختلفی هستند. در بازار ایران انواع برندهای داخلی و خارجی روبالشی موجود است. برندهای ایرانی از کیفیت و قیمت مناسبی برخوردارند. مراکز متعددی درزمینهٔ تولید و فروش عمده رو بالشتی فعالیت می‌کنند.

انواع پارچه رو بالشتی

فروش عمده رو بالشتی | انواع پارچه روبالشی

برای تولید رو بالشتی از جنس پارچه‌های مختلف استفاده می‌شود. میزان کیفیت و ویژگی‌های پارچه‌ها باهم متفاوت است. در انتخاب رو بالشتی، مهم‌ترین نکته جنس پارچه روبالشی است. پارچه روبالشی باید به‌گونه‌ای باشد که هوا را از خود عبور دهد تا از تعریق جلوگیری نماید. در تولید روبالشی‌ها گاهی از پارچه‌های ضد حساسیت استفاده می‌شود. انتخاب این پارچه‌ها برای کودکان و افراد با پوست حساس مناسب است. پارچه مخمل، پارچه پورشه، پارچه تترون، پارچه حوله‌ای و پارچه نخی برخی از انواع پارچه رو بالشتی محسوب می‌شوند. هریک از این پارچه‌ها از کیفیت و ویژگی‌های خاصی برخوردار است. میزان قیمت پارچه‌ها نیز باهم متفاوت است. می‌توان انواع روبالشی‌ها را با پارچه‌های مختلف از مراکز فروش عمده رو بالشتی برای فروشگاه خود خریداری کرد.

تولیدی رو بالشتی

فروش عمده رو بالشتی | تولیدی روبالشی

در شهرهای مختلفی مانند اصفهان و تهران مراکز تولیدی رو بالشتی فعالیت می‌کنند. بیشتر این تولیدی‌ها از جنس پارچه‌های مرغوب و اعلا استفاده می‌نمایند. نوع دوخت تولیدی‌ها نیز باهم متفاوت است؛ بنابراین میزان قیمت روبالشی با توجه به مارک و برند متفاوت است. جنس پارچه، نوع دوخت و نوع برند از عوامل تأثیرگذار در میزان قیمت روبالشی محسوب می‌شوند. اگر روبالشی‌ها را به‌صورت مستقیم و عمده از تولیدی‌ها و مراکز فروش عمده رو بالشتی خریداری نمایید؛ با حذف واسطه‌های فروش هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد و باکیفیت‌ترین روبالشی‌ها را خریداری خواهید کرد.

مرکز فروش عمده رو بالشتی

مرکز فروش عمده روبالشتی

مجموعه تولیدی بازرگانی پاندا خواب یکی از اصلی‌ترین مرکز فروش عمده رو بالشتی محسوب می‌شود. این بازرگانی انواع مدل‌های متنوع روبالشی را با جنس‌ها و رنگ‌های مختلف برای عرضه به بازار داخلی و صادرات تولید می‌کند. روبالشی‌های پاندا از پارچه‌ها و الیاف مرغوب و اعلا تولیدشده‌اند؛ بنابراین حساسیتی برای پوست و مو ایجاد نمی‌کند. این مجموعه انواع کالاهای خواب را به‌صورت عمده و با کمترین قیمت به فروش می‌رساند. پاندا جهت دسترسی آسان‌تر مشتریان امکان خرید اینترنتی را نیز فراهم کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

خرید روبالشتی عمده در تهران

Site اصلی خرید روبالشتی عمده VIP در تهران

بسیاری از مراکز تولیدی در تهران اقدام به تولید انبوه روبالشتی با مدل ها و …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده