کالای خواب پاندا
خانه / پتو عروسکی / خرید عمده پتو سفری کم حجم ارزان سبک یک‌نفره رنگ ثابت

خرید عمده پتو سفری کم حجم ارزان سبک یک‌نفره رنگ ثابت

خرید عمده پتو سفری یک‌نفره

خرید عمده پتو سفری یک‌نفره از طریق نمایندگی‌های متعددی در سراسر ایران امکان‌پذیر می‌باشد. پتو یکی از کالاهای خواب پرکاربرد است. پتوها دارای انواع متعددی هستند. هر مدل پتو دارای کارایی خاصی بوده و در مکانه‌ای خاصی مورداستفاده قرار می‌گیرد. در بازار ایران انواع مدل‌های پتوی گل برجسته، ساده، طرح دار و عروسکی به فروش می‌رسد. برای تولید این پتوها از الیاف و طرح‌های مختلفی استفاده می‌شود. هر شرکت تولیدی از نخ مخصوصی برای تولید پتوها استفاده می‌کند. پتوی سفری یکی از انواع مدل‌های پرفروش است که برای تولید آن از نخ سبک استفاده می‌شود. این پتوها سبک و کم‌حجم هستند. می‌توان پتوهای سفری را به روش‌های حضوری و اینترنتی خریداری کرد.

پتو مسافرتی نرمینه مدل سروین Sarvin

خرید عمده پتو سفری یک‌نفره | پتو نرمینه

پتو مسافرتی یکی از کالاهای ضروری سفر است. با استفاده از این کالا می‌توان خواب و استراحت بهتری را در سفر تجربه کرد. پتوهای مسافرتی دارای مدل‌های مختلفی هستند. نوع طرح پتوها نیز باهم متفاوت است. برخی از پتوها دارای طرح‌های ساده می‌باشند و به‌صورت تک‌رنگ تولید می‌شوند. مدل‌های دیگری از پتوهای مسافرتی در بازار موجود است که دارای گل‌های برجسته است. نوع الیاف به‌کاررفته در پتوها نیز می‌تواند پلی‌استر یا آکریلیک باشد.

نرمینه یکی از بهترین برندهای ایرانی پتوی مسافرتی است. پتوهای نرمینه در طرح‌های مختلفی مانند پتو نسیم و پتو سروین تولید می‌شوند. این پتوها دارای کیفیت بالایی هستند. نرمی و لطافت مهم‌ترین مشخصات پتو مسافرتی نرمینه سروین Sarvin است. پتوهای یک‌نفره نرمینه دارای ابعاد و اندازه استانداردی بوده و با حجم کمی عرضه می‌شوند. خرید عمده پتو سفری یک‌نفره نرمینه از طریق نمایندگی‌های فروش و به‌صورت مستقیم امکان‌پذیر می‌باشد.

انواع مدل‌های پتوی کودک

خرید عمده پتو سفری یک‌نفره | انواع مدلهای پتوی کودک

پتوهای سفری در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. برخی از این پتوها دارای ابعاد کوچک‌تری بوده و برای کودکان مورداستفاده قرار می‌گیرند. طرح این پتوها شخصیت‌های کارتونی و فانتزی است. پتوهای کودک معمولاً دارای ۵۰۰ گرم وزن هستند و از حجم کمی برخوردارند. ازاین‌رو استفاده از این پتوها در سفر بسیار مناسب می‌باشد. برخی از انواع مدل‌های پتو کودک عبارت‌اند از:

خرید عمده پتو سفری یک‌نفره در مدل‌های بزرگ‌سال و کودک به روش‌های حضوری و اینترنتی از طریق مراکز فروش امکان‌پذیر است.

خرید عمده پتوی سفری یک‌نفره

خرید عمده پتو سفری یک‌نفره

خرید عمده پتوی سفری یک‌نفره را می‌توانید از طریق مجموعه تولیدی و بازرگانی پاندا خواب انجام دهید.
این مجموعه انواع پتوهای مرغوب مسافرتی را به‌صورت عمده عرضه می‌کند. پتوهای مسافرتی پاندا دارای اندازه‌های مختلفی هستند و باکیفیت بالایی عرضه می‌شوند. این پتوها دارای رنگ ثابتی بوده و بدون پرز می‌باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا
راه های ارتباطی:
:مدیریت فروش (به صورت عمده) 9 الی 19
شماره موبایل: 09126987976

مطلب پیشنهادی

خرید پتو مسافرتی از کارخانه

خرید پتو مسافرتی ( سبک B1 – 7 ) از کارخانه بصورت حجمی (کارتنی)

یکی از محصولاتی که در ایران بازار و فروش بالایی دارد پتو است. اگر شما …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonفروش (فقط) عمده